
Meubelmaker Hirsch

Binnenhuis adviseur

Eigen meubelmakerij

Een stukje historie
Ontmoet het team

Gideon Hirsch
Meubelmaker/Eigenaar
Mijn naam is Gideon Hirsch en ik ben een gepassioneerde meubelmaker en ik run mijn bedrijf al 14 jaar met veel plezier. Ik maak graag hoogwaardige meubels, maar kom ook graag bij de mensen thuis voor advies op maat. Ik ben trots dat we heel veel tevreden klanten hebben.

Martijn Maes
Meubelmaker
Mijn naam is Martijn Maes en ik ben 22 jaar. Ik heb een opleiding gevolgd aan het Hout- en meubilering college in Amsterdam. Ik heb een aantal jaren o.a. bij een grote interieurbouwer die meubels maakten in opdracht van Jan des Bouvrie en Wilco Welling
Wij waarderen uw feedback. Post een review op ons Google profiel
Wij zijn op zoek naar jou!
Wij groeien verder en zijn op zoek naar een gepassioneerde junior meubelmaker. Ben jij dat? Stuur een motivatiebrief en CV naar gideon@hirschkasten.nl. of neem contact met ons op voor meer informatie.